Bohdalovský pohár

12.09.2021 20:32

V sobotu 4. 9. 2021 jsme na našem hasičském cvičišti uspořádali již XIX. ročník soutěže Bohdalovský pohár. V 9 hodin začala soutěž mladých hasičů v požárním útoku podle pravidel hry „PLAMEN“. Každé družstvo soutěžilo na dva pokusy. V kategorii mladších vyhrálo družstvo ze Zubří s časem 23,04 s. Náš sbor reprezentovala dvě družstva, která se umístila na 6. místě s časem 26,59 s. a na 9. místě s časem 37,01 s. Kategorii starších ovládlo také družstvo ze Zubří s krásným časem 19,23 s. Náš tým se s časem 27,66 s. umístil na 5. místě.

V odpoledních hodinách začala soutěž mužů a žen v požárním útoku dle pravidel pro klasiku 8+1. Kategorii žen ovládlo družstvo z Daňkovic s časem 54,29 s. a hned za nimi se umístilo naše družstvo s časem 57,98 s. Přípravy na soutěžní výkon našich mužů byly přerušeny vyhlášením poplachu zásahové jednotce. Velká část soutěžního družstva proto musela vyjet k zásahu, ale stihli se vrátit před ukončením soutěže a zkusili zabojovat ještě o dobrý výsledek. S časem 56,70 s. se umístili na 5. místě. Putovní pohár si opět odvezlo družstvo z Nového Veselí, které s časem 47,86 s. tuto soutěž ovládlo.

Děkujeme všem, kteří se za námi přišli podívat, povzbudit nás a užít si pěkný den. Děkujeme sponzorům za krásné ceny, které nám na tuto soutěž věnovali, a samozřejmě velké poděkování patří pořadatelům, kteří zajistili zdárný průběh celé akce.

Výsledková listina pohár 2021

* více foto na Bohdalovský pohár

Bohdalovský pohár