Bohdalovský pohár

07.09.2022 16:18

V sobotu 3. 9. náš sbor uspořádal na hasičském cvičišti jubilejní XX. ročník soutěže v požárním útoku Bohdalovský pohár. Dopoledne soutěžili mladí hasiči rozdělení do kategorií mladších a starších, v požárním útoku podle pravidel hry Plamen. V kategorii mladších soutěžilo celkem 13 družstev. Náš sbor reprezentovala dvě družstva, která se umístila na 4. a 11. místě. V kategorii starších soutěžilo 7 družstev a domácí tým vybojoval krásné 2. místo. Putovní poháry obou kategorií opět obhájila družstva ze Zubří.

Odpoledne soutěž pokračovala kategorií dospělých, požárním útokem tzv. klasice. Za náš sbor v soutěži bojovalo družstvo žen a mužů. Ženy v konkurenci 3 družstev obsadily 2. místo a družstvo mužů z 9 družstev vybojovalo 3. místo. Oba putovní poháry letos vyhrála družstva z Nového Veselí.

Gratulujeme všem soutěžícím k jejich výkonům. Děkujeme sponzorům za ceny, které nám na tuto soutěž poskytli, pořadatelům, kteří zajistili klidný průběh celé akce, a divákům, kteří přišli všechna družstva povzbudit. Příští rok se budeme opět těšit na dalším ročníku.

Výsledková listina pohár 2022

* foto Bohdalovský pohár