Hasičské dopoledne s MŠ Bohdalov

17.05.2022 20:50

    V úterý 17. 5. jsme pro děti z MŠ Bohdalov připravili hasičské dopoledne. Ve formě opičí dráhy si děti mohly vyzkoušet několik překážek, které musí umět překonávat mladí hasiči na soutěžích. Největší zážitek však měly děti z prohlídky hasičských aut. Viděly veškeré vybavení, které je potřebné při výjezdech, a měly i možnost si do hasičského auta sednout. Vyzkoušely si hasičskou přilbu i vakuovou matraci, ve které zkoušeli nést i paní učitelku. Pomocí džberových stříkaček si všichni zkusili uhasit hořící hospodu. Na závěr nám děti poděkovaly krásnou písničkou, kterou jsme si s nimi zazpívali, a na rozloučenou jim zahoukala hasičská auta. Všichni jsme si toto dopoledne moc užili a těšíme se na další shledání.

 

* foto na Hasičské dopoledne s MŠ Bohdalov

 

Poděkování

    Dobrý den,
rády bychom Vám poděkovaly za vzorně připravenou akci pro děti z bohdalovské školky.
Posíláme ještě malý dárek obrázek vašeho auta.
Nepodařilo se nám jej vložit do návštěvní knihy na vašich stránkách, tak volíme tuto formu.
Mnoho zdaru a samé úspěšné zásahy
Ivana Sobotková MŠ Bohdalov