Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda

14.09.2021 08:51

     V sobotu 11. 9. 2021 se ve Žďáře nad Sázavou konal 18. ročník Memoriálu Jana Dřínka a Karla Herolda. Náš sbor tam reprezentovalo družstvo mužů, které se na tuto soutěž vrátilo po několikaleté pauze, a družstvo žen, které sem jezdí už pravidelně. Družstvo mužů, s výraznou podporou našich žen, obsadilo s časem 50,03 s. v silné konkurenci patnácti družstev krásné 4. místo.

     Našemu družstvu žen se opět povedl parádní kousek. S časem 54,35 s. se jim podařilo tuto věhlasnou soutěž vyhrát. Domů nám tak dovezly další putovní pohár, avšak tento spatřil naši zbrojnici úplně poprvé. Tímto skvělým výsledkem se naše ženy rozloučily s letošní úspěšnou sezónou a my doufáme, že ta následující se ponese v podobném duchu.

Oběma družstvům patří obrovská gratulace a poděkování za výbornou reprezentaci našeho sboru.

 

 

Memoriál Jana Dřínka a Karla Herolda