Mezinárodní den dětí s MŠ v Bohdalově

04.06.2021 08:27

     Na Mezinárodní den dětí připravil náš sbor pro děti z MŠ Bohdalov malé zpestření. Děti se v rámci procházky přišly podívat až na naše hasičské cvičiště, kde na ně čekalo překvapení v podobě několika úkolů, ale hlavně hasičská auta.

     Pro děti byla připravena překážková dráha, kde musely běžet slalom mezi kužely, přeskočit malou bariéru a prolézt tunelem. Vyzkoušely si hod granátem, prohazovaly míčky oknem a také si zkusily přejít kladinu. Nejvíce se samozřejmě dětem líbila hasičská auta, do kterých si mohly sednout a prohlídnout si veškeré vybavení. Vyzkoušely si zásahovou přilbu, prohlídly si například nůžky na stříhání aut, protichemický oblek nebo plovoucí čerpadlo.

     Posledním úkolem bylo hašení hospody. Do toho se děti pustily s velikým nadšením. Pomocí džberových stříkaček, u kterých se spravedlivě prostřídaly a hospodu zdárně uhasily.

     Na závěr, jako poděkování, nám děti zazpívaly písničku a od nás dostaly ke svému svátku sladkou odměnu.

     Děkujeme všem, co se podíleli na organizaci této akce, dětem a paním učitelkám za dobrou náladu a příjemně strávené dopoledne.

 

* foto na Den dětí s MŠ Bohdalov

 

 

 

 

Mezinárodní den dětí s MŠ v Bohdalově