Noční soutěže v klasice Herálec

23.08.2021 08:05

     V sobotu 21. 8. 2021 se naše družstvo žen zúčastnilo Noční soutěže v klasice, která se konala v Herálci. Už počáteční komplikace, v podobě onemocnění jedné z našich soutěžících, naznačovala neklidný průběh celého večera. Děvčata si musela najít náhradu až na místě. Naštěstí pomoc sousedních sborů stále funguje a SDH Nové Veselí půjčilo našim ženám jednu svoji členku. V takto sestaveném družstvu šly ukázat svůj um na závodní pole. Po velice zdařilém pokusu však padl od rozhodčích verdikt v podobě 10 trestných bodů. Po vzájemné debatě a upřesnění celé situace, i za pomoci a zastání ostatních družstev, byla tato penalizace nakonec smazána. Naše ženy tak s časem 64,11 s. celou tuto soutěž ovládly a od nás jim patří veliká gratulace. Děkujeme SDH Nové Veselí za jejich pomoc.

 

 

Noční soutěže v klasice Herálec