Podzimní kolo hry Plamen

14.10.2019 20:03

    5. 10. 2019 se konalo podzimní kolo soutěže hry Plamen, kde naši mladí hasiči mohli zúročit své znalosti a dovednosti, které si osvojili během tréninků. Letošní rok za Bohdalov odjížděli do Mostiště mladší a starší hasiči a odpoledne smíšené družstvo dorostenců a dva jednotlivci.
   Bohužel celý den pršelo a z tohoto důvodu byly disciplíny podzimního kola přesunuty na jarní část soutěže. Běžel se pouze branný závod, jehož trať vedla lesem.
   V kategorii mladší startovalo naše družstvo mezi prvními, někteří tuto soutěž absolvovali poprvé, tak na nich byla znát lehká nervozita. Celkově obsadili 19. místo. Družstva starších běžela delší trať, na které se umístili na 25. místě.
   V odpoledních hodinách soutěž pokračovala kategorií dorostu, kde družstva soutěžila pouze v branném závodě. Jako první z našich, vyběhlo smíšené družstvo, které obsadilo 5. místo.
   Po odběhnutí všech družstev, přišla na řadu soutěž jednotlivců, kde startovala Zuzana Klimešová, která skončila na 6. místě a Jakub Hudeček, který předvedl skvělý výkon a umístil se suverénně na 1. místě.

 

Výsledky podzimního kola hry Plamen 2019 - 2020
Výsledky podzimního kola soutěže dorostu 2019 - 2020

 

* foto na Plamen - Mostiště 2019 podzim