Bohdalovský pohár

07.09.2020 08:52

    5. 9. 2020 proběhll XVIII. ročník soutěže v požárním útoku Bohdalovský pohár. Soutěž byla zahájena v 9 hodin dopoledne, kategorií mládeže, která byla rozdělena na kategorie mladší a starší. V kategorii mladších startovalo 8 družstev + 1 družstvo mimo soutěž a v kategorii starších 7 družstev. Družstva soutěžila podle pravidel požárního útoku hry „Plamen". V kategorii mladších obhájilo vítězství z loňského roku, družstvo SDH Zubří s časem 23,15 s. V kategorii starších zvítězilo družstvo SDH Ořechov s časem 19,19 s. Od 14 hodin soutěž pokračovala kategorií žen a mužů v požárním útoku tzv. klasice. V kategorii žen soutěžila 3 družstva. Po dlouhých letech se podařilo zvítězit domácímu družstvu SDH Bohdalov s časem 60,59 s. V kategorii mužů v konkurenci 11 družstev obhájilo vítězství z loňského roku, družstvo z SDH Nové Veselí s časem 44,00 s. Naše družstva obsadila v kategorii mládeže mladší i starší shodně 7. místo. V kategorii žen nás reprezentovalo jedno družstvo, jak už bylo zmíněno, obsadilo 1. místo. V kategorii mužů dvě družstva, která obsadila 2. a 3. místo.

     Poděkování patří také sponzorům. Jsou to tito: Hospůdka Na Staré radnici v Bohdalově, Sabra dřevovýroba s.r.o., Wstec s.r.o., Švoma-stroje s.r.o., Promby s.r.o., Nápoje Fiala Žďár nad Sázavou, Řeznictví Landsman Nové Veselí, SPOMAT CZ s.r.o., DEL a.s., Půjčovna automobilů Patrik Batůněk Nové Veselí. Poděkování také patří všem soutěžícím, rozhodčím a pořadatelům, za rok opět nashledanou. Děkujeme!!!

 

Výsledková listina pohár 2020

* foto na Bohdalovský pohár

 

 

 

Bohdalovský pohár