Členská základna SDH Bohdalov

 

 

Členskou základnu SDH Bohdalov v roce 2019 tvoří 103 členů.

 

Akrman Filip - členem od 2. 10. 2018

Pekař Jan - členem od 21. 5. 2015

Augustin Roman -  členem od  1. 1.  2010

Peřina David - členem od 1. 1. 1994

Augustinová Veronika - členem od 1.1. 2010

Peřina Jaroslav - členem od 1. 1. 1988

Barták Daniel - členem od 1. 1.  2010

Peřina Jiří - členem od 1. 1. 1987

Barták Ladislav - členem od 1. 1. 1962

Peřina Martin - členem od 1. 1. 2007

Barták Michael - členem od 1. 10. 2014

Peřina Patrik - členem od 1. 1. 2010

Bartoš Karel - členem od 14. 5. 1997

Peřina Petr - členem od 1. 1. 2007

Bečková Pavla - členem od 1. 9. 2000

Peřinová Alena - členem od 1. 1. 2007

Bradáčová Věra - členem od 1. 1. 1961

Peřinová Denisa - členem od 1. 1. 2010

Bříza Jan - členem od 1. 1. 2014

Peřinová Martina - členem od 1. 1. 1998

Břízová Iveta - členem od 1. 1. 2003

Pokorná Jitka - členem od 1. 4. 2014

Bukovská Olga - členem od 1. 1. 1988

Pokorný Jaroslav - členem od 1. 1. 1977

Dobrovolná Miluše -  členem od 1. 1. 2005

Pokorný Josef -  členem od 1. 1. 1958

Doležal Alois -  členem od 1. 1. 1982

Pokorný Martin -  členem od  1. 1. 1998

Dučáková Petra - členem od 1. 1. 2003

Pokorný Marek -  členem od  3. 10. 2017

Fabík Petr - členem od 27. 9. 2016

Pondělíčková Pavla -  členem od  2. 10. 2018

Fabíková Jana - členem od 1. 1. 1998

Prokeš Jiří - členem od 1. 1. 2007

Hanus František - členem od 1. 1. 1957

Prokeš Ondřej - členem od 1. 1. 2008

Ing. Havelková Marcela - členem od 1. 1. 2006

Promberger Jaroslav - členem od 1. 1. 1971

Hladký Jakub - členem od 3. 10. 2017

Remsa Adolf - členem od 1. 1. 1971

Hudečková Dagmar - členem od 1. 4. 2014

Remsa Milan - členem od 1. 1. 2007

Hudeček Jakub - členem od 13. 9. 2012

Rosecký Filip - členem od  1. 1. 1998

Hudeček Matěj - členem od 24. 9. 2015

Rosecký Jiří - členem od  1. 1. 1997

Hudečková Tereza - členem od 24. 9. 2015

Rosecký Ladislav - členem od  1. 1. 1977

Jakubec Vítězslav - členem od 1. 1. 1985

Rosecký Miroslav - členem od 1. 1. 2010

Kališová Adéla - členem od 23. 4. 2019

Slámová Veronika - členem od 26. 3. 2015

Klimeš Jiří - členem od 1. 1. 1971

Sobotka Jiří - členem od  1. 1. 1977

Klimeš Jiří ml. - členem od 1. 1. 1990

Šimůnek Roman - členem od  1. 3. 2002

Klimeš Petr - členem od 23. 4. 2019

Špaček Filip - členem od 27. 9. 2016

Klimešová Zuzana - členem od 24. 9. 2015

Štikar Václav - členem od  1. 1. 1974

Kolář Martin - členem od 1. 1. 1991

Šustr Jan - členem od  1. 1. 1972

Kolouchová Eva - členem od 1. 1. 2000

Šustr Jiří - členem od  1. 1. 2002

Kotík Jiří - členem od 1. 1. 1971

Šustr Karel - členem od 1. 1. 2013

Koudela Jaroslav - členem od 1. 1. 1951

Tichý Jaroslav - členem od  1. 1. 1971

Koudela Jiří - členem od 1. 1. 1998

Toman Martin - členem od 1. 1. 2016

Králíček Petr - členem od 1. 1. 2014

Tomášů Adéla - členem od  1. 1. 2010

Králíčková Michala - členem od 1. 1. 2014

Tomášů Bohuslav - členem od  1. 1. 2010

Kratochvíl Luboš - členem od 1. 1. 1999

Urban Pavel - členem od  1. 1. 2005

Kratochvíl Michal - členem od 1. 1. 2007

Večeřa František - členem od  1. 1. 1971

Kratochvílová Lucie - členem od 1. 1. 2008

Večeřa Josef - členem od  1. 1. 1951

Křehlíková Ilona - členem od 24. 9. 2015

Vencelides Karel - členem od 1. 1. 1971

Křehlíková Klára - členem od 1. 1. 2016

Vilda Jan - členem od 23. 4. 2019

Lán Jan - členem od 1. 1. 1975

Vondrák Pavel - členem od  1. 1. 1984

Lisner Ladislav - členem od 1. 1. 1990

Vondrák Pavel ml. - členem od  1. 1. 2013

Lisner Daniel - členem od 24. 12. 2009

Vondrák Patrik - členem od  1. 1. 2012

Lisnerová Lenka - členem od 1. 1. 2008

Bc. Vondrák Petr - členem od  1. 1. 1988

Mokrý Adam - členem od 3. 10. 2017

Vondrák Tomáš - členem od  1. 1. 1998

Mokrý Štěpán - členem od 3. 10. 2017

Vytlačil Jaromír - členem od  1. 1. 1993

Neubauerová Tereza - členem od 3. 10. 2017

Zadražilová Kateřina - členem od 3. 10. 2017

Ondráček Vít - členem od 1. 10. 2014

Zikmund Bohumil - členem od  1. 1. 1981

Panák Adam- členem od 23. 4. 2019

Zitová Monika - členem od  1. 1. 1998

Pavlíček Josef - členem od 1. 1. 1984