Rok 2019

17.01.2019 01:00

Krajské kolo dorostu Chotěboř

Krajské kolo dorostu se konalo v neděli 9. 6. 2019 v Chotěboři. Vyjeli jsme v brzkých ranních hodinách, abychom se stihli prezentovat. V Chotěboři bylo mnoho dorostenců i dorostenek, kteří byli připraveni ze sebe vydat to nejlepší, co v nich je. Všechny čekal test, poté běh 100m s překážkami a na závěr dvojboj jednotlivců. Konečné výsledky soutěžících byli v rozdílech sekund či setinách. Kubovi se povedl husarský kousek a dokázal se umístit na skvělém 2. místě. Všichni jsme byli ve veliké euforii a nadšení, že jsme mohli domů dovést další pohár s medailí. Kubovi moc gratulujeme a přejeme mnoho sil pro další krásné výsledky.

Jarní kolo soutěže dorostu Bobrová

O týden později 25. 5. 2019 se vydalo změřit své síly smíšené družstvo dorostenců a jednotlivec Jakub Hudeček do Bobrové. Družstvu se podzim moc nepovedl, i přes jarní snažení a kolapsy, si výsledek moc nevylepšili a odvezli si 4. místo. Náš jednotlivec Jakub Hudeček si velice dobře vedl již na podzimním kole. V Bobrové se mu též dařilo, a umístil se na vynikajícím 2. místě, ze kterého postoupil do krajského kola soutěže dorostenců v hasičském sportu do Chotěboře.

Jarní kolo mládeže hry Plamen - Jámy

V měsíci květnu naši mladí hasiči vyjeli na jarní soutěže, kde se pokoušeli vylepšit výsledky z podzimních částí soutěží. 18. 5. 2019 se vydali naši nejmladší hasiči do Jam, kde pokračovala hra Plamen. I tentokrát soutěžili ve 3 disciplínách, a to v požárním útoku, požárním útoku CTIF a štafetě CTIF. Z podzimního kola si polepšili o několik příček vpřed a skončili na konečném 13. místě.

* foto na:

Krajské kolo dorostu - Chotěboř