Rok 2020

14.04.2020 10:04

Zlatý erb

22. června 2020 jsme se zúčastnili v sídle Kraje Vysočina, 22. ročníku slavnostního vyhlášení soutěže Zlatý erb 2020. Do soutěže jsme se přihlásili v kategorii nejlepší web dobrovolného hasičského sboru Kraje Vysočina, kde se nám podařilo obsadit 2. místo. Děkujeme všem, kteří se podílí na přípravě webu a všem našim příznivcům.

* více informací na Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb 2020

Masopust

Spousta masek byla v sobotu 29. února k vidění při tradičním masopustním průvodu, který se konal v Bohdalově. Masopust organizovali dobrovolní hasiči z Bohdalova, s podporou z řad veřejnosti, za což jim patří poděkování. O zahřátí se postarali občané s nabídkou něčeho ostřejšího a nechyběly ani tradiční masopustní dobroty. O dobrou náladu se také postarala kapela Veseláci, v rytmu jejich hudby si mohl každý zatancovat nebo zazpívat oblíbené písně. Děkujeme všem občanům za jejich podporu.

Hasičský bál

* foto na Hasičský bál