Rok 2023

28.03.2023 08:38

Masopust

    V sobotu 18. 2. od půl deváté ráno, bylo možné potkat po naší obci několik masek, které byly součástí tradičního masopustního průvodu. Masopust organizovali dobrovolní hasiči z Bohdalova, ale přidala se i široká veřejnost, za což jim patří poděkování. Ve větrném počasí, a aby nikomu z průvodu nebyla zima, se o zahřátí postarali občané s nabídkou něčeho ostřejšího a nechyběly ani tradiční masopustní dobroty. O dobrou náladu a hudební doprovod se postarala kapela PRESS BAND. Kdo měl zájem, mohl si zatancovat nebo zazpívat oblíbené písně. Děkujeme všem občanům za jejich podporu a těšíme se na setkání u dalších akcí.

* foto Masopust

 

 

Hasičský bál

    V sobotu 21. 1. 2023 jsme uspořádali po dvouleté přestávce tradiční Hasičský bál. I tento rok nás večerem provázela výborná kapela JORDAN II. Program nám zpestřily svým vystoupením moderní gymnastky z TJ Sokol Žďár nad Sázavou. Překvapením večera byla volba královny krásy, kterou si připravily naše hasičky.
    Děkujeme všem, kteří se za námi přišli pobavit a zatancovat, sponzorům za dary věnované do tomboly a všem pořadatelům za zajištění klidného průběhu celého plesu.

* foto Hasičský bál