Rok 2024

23.03.2024 18:27

Zlatý erb 2024

    12. 3. 2024 se naši zástupci zúčastnili v sídle Kraje Vysočina slavnostního vyhlášení soutěže Zlatý erb 2024. Jako již v předchozích ročnících jsme soutěžili v kategorii nejlepší web dobrovolného hasičského sboru Kraje Vysočina, kde jsme obsadili 3. místo. Na 2. místě se umístili SDH Svratka a 1. místo patří SDH Žďár nad Sázavou - Zámek 2. 

    Mimo této kategorie se soutěžilo ještě v kategorii nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností, kde zvítězila Třebíč a mezi obcemi bez ORP Poděšín. V letošním roce mohla hlasovat také veřejnost v kategorii nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností, kde zvítězily Moravské Budějovice, mezi obcemi bez ORP Nížkov. V kategorii základních a středních škol na území kraje obsadila 2. místo naše Základní škola v Bohdalově.

    Děkujeme všem, kteří se podílí na přípravě webu a facebookových stránek.

https://www.zlatyerb.cz/vysledky%2Dkrajskeho%2Dkola%2Dkraje%2Dvysocina/d-1785
 
 

Masopust

    V sobotu 10. 2. bylo možné po Bohdalově potkat masky, které se zúčastnily tradičního masopustního průvodu. Masopust organizovali dobrovolní hasiči, s podporou z řad veřejnosti, za což všem děkujeme. Během průvodu se o zahřátí masek postarali občané s nabídkou něčeho ostřejšího a nechyběly ani tradiční masopustní dobroty. O dobrou náladu se také postarala kapela Veseláci, v rytmu hudby si mohl každý zatancovat nebo zazpívat oblíbené písně. 

    Děkujeme všem občanům za podporu a těšíme se na Masopust v příštím roce.

* foto Masopust

 

 

Hasičský bál

    V sobotu 20. 1. 2024 jsme uspořádali tradiční Hasičský bál. I tento rok nás večerem opět provázela výborná kapela JORDAN II. Program nám zpestřily svým vystoupením moderní gymnastky z TJ Sokol Žďár nad Sázavou. Děkujeme všem, kteří se přišli pobavit a zatancovat, sponzorům za dary věnované do tomboly a všem pořadatelům za zajištění klidného průběhu celého večera.

* foto Hasičský bál