Společenský život a akce pořádané SDH

28.03.2023 09:00

 Společenský život je samostatnou kapitolou činnosti SDH Bohdalov. Založena byla tradice hasičských plesů, která trvá dodnes, rovněž tak pořádání tradičních pouťových zábav, masopustních průvodů a dětských dnů. Sbor v minulosti pořádal silvestrovské večery, sehrál řadu divadelních představení, pro své členy pořádal zájezdy s návštěvou kulturních památek a výstav.

 

 7. října 2006 uzavřel náš sbor Dohodu o partnerství a spolupráci mezi naším SDH Bohdalov (ZR) a SDH Bohdalov (SY), kterou podepsali starostové sborů – br. Jaroslav Pokorný a br. Mojmír Skřebský.

 

 

 

 30. května 2009 byla ve Starých Oborzyskách podepsána Dohoda o partnerství a spolupráci mezi SDH v Bohdalově a OSP ve Starých Oborzyskách (Polsko). Smlouvu podepsal za náš sbor starosta Jaroslav Pokorný a za polské hasiče Ryszard Mačkowiak.