Zlatý erb 2024

12.03.2024 19:36

    12. 3. 2024 se naši zástupci zúčastnili v sídle Kraje Vysočina slavnostního vyhlášení soutěže Zlatý erb 2024. Jako již v předchozích ročnících jsme soutěžili v kategorii nejlepší web dobrovolného hasičského sboru Kraje Vysočina, kde jsme obsadili 3. místo. Na 2. místě se umístili SDH Svratka a 1. místo patří SDH Žďár nad Sázavou - Zámek 2. 

    Mimo této kategorie se soutěžilo ještě v kategorii nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností, kde zvítězila Třebíč a mezi obcemi bez ORP Poděšín. V letošním roce mohla hlasovat také veřejnost v kategorii nejlepší webové stránky obce s rozšířenou působností, kde zvítězily Moravské Budějovice, mezi obcemi bez ORP Nížkov. V kategorii základních a středních škol na území kraje obsadila 2. místo naše Základní škola v Bohdalově.

    Děkujeme všem, kteří se podílí na přípravě webu a facebookových stránek.

https://www.zlatyerb.cz/vysledky%2Dkrajskeho%2Dkola%2Dkraje%2Dvysocina/d-1785

 

 

 

Zlatý erb 2024